Rent-All

Sicz Rent-All to miejsce, w którym oferowana jest usługa wypożyczenia wszystkich niezbędnych narzędzi oraz sprzętu potrzebnego podczas wykonywania prac budowlanych.

Wykonywanie prac remontowych oraz budowlanych wymaga użycia wielu specjalistycznych narzędzi, z których wiele jest drogich i trudno dostępnych. Może to być uciążliwe, zwłaszcza w przypadku jednorazowego użytku. Sicz Rent-All oferuje usługę wypożyczenia fachowych urządzeń, od drobnych narzędzi ręcznych, aż po samojezdne walce drogowe, mini-koparki czy ładowarki. Szybka dostawa, profesjonalna obsługa oraz narzędzia renomowanych marek gwarantują najwyższą jakość oraz wygodę użytkowników. Oferujemy atrakcyjne warunki najmu oraz możliwość dzierżawy długoterminowej, zależnie od potrzeb naszych klientów.


Nasze Oferty

Od koparek do walców, Sicz Rent-All będzie w stanie zapewnić dla Ciebie odpowiednich urządzeń i narzędzi. Działamy według ścisłych kategorii: Budownictwo, Ogrodnictwo oraz Dla Majsterkowiczów. W każdej sekcji są narzędzia odpowiednie do każdych potrzeb, duże i małe. Poniżej znajdują bardziej szczegółowe informacji na temat naszych narzędzi i dostępne maszyny.